еМагазин

Tag : Обнова на Македонија

Македонија

Коалицијата „За обнова на Македонија“ ги претстави кандидатите за пратеници во Македонската филхрамонија

Редакција
ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За обнова на Македонија“ вечерва во Македонската филхармонија на конвенција ги претставија кандидатите за пратеници на предвремените парламентарни избори. Пред присутните се...