еМагазин

Tag : одговорно

ЖИВОТ

РСБСП апелира да се вози внимателно и одговорно за време на празниците

Редакција
Републичкиот совет за безбедност на сообраќајот на патиштата (РСБСП) во пресрет на претстојните велигденски и првомајски празници, апелира грѓаните да возат внимателно и одговорно и...