еМагазин

Tag : огревни дрва

Локално

Жител на Кочани наседна на измамата со огревни дрва

Редакција
На 03.09.2019 во 12.00 часот во Полициската станица Кочани, Д.П.(66) од Кочани пријавил дека околу 11.00 часот на ул.„Димитрија Лазаров“ во Кочани бил измамен од...