еМагазин

Tag : омче

Локално

Малолетничка пријавила физички напад и закана со пиштол од поранешното момче

Редакција
Малолетна девојка во полиција го пријавила поранешното момче поради физички напад и закана со пиштол. Според пријавеното, настанот се случил во неделата, а полицијата е...