еМагазин

Tag : пациенто

Македонија ТОП СТОРИИ

Нови 30 случаи на заразени од корона вирусот, најмногу во Скопје

Редакција
Нови 30 случаи на заразени од корона вирусот се регистрирани во последните 24 часа од направени 426 тестирања, соопшти Министерството за здравство. Нови случаи има...