еМагазин

Tag : Пецас

Балкан ТОП СТОРИИ

Грција засега останува на планот за отворање на границите на 1 јули

Редакција
Засега остануваме на нашиот основен план, вели портпаролот на грчката Влада Стелиос Пецас, одговарајќи на прашањето дали ќе се отворат копнените граници на 1 јули....