еМагазин

Tag : печатница

Бизнис

Печатница „Киро Дандаро“: Незначителен пожар и без последици

Редакција
АД печатница „Киро Дандаро“ – Битола информира дека синоќа по 22 часот во еден од магацините на фабриката се случил незначителен пожар и без последици....