еМагазин

Tag : пекарници

Бизнис ТОП СТОРИИ

Струја под 80 евра за мегават час за 200 компании од прехранбената индустрија и 600 пекарници, најави Бектеши

Редакција
Околу 200 компании од прехранбената индустрија и 600 мали пекарници ќе бидат директно поддржани со цена на електричната енергија под 80 евра за мегават час,...