еМагазин

Tag : Петар Стојковски

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) Петар Стојковски од Витаминка се стекна со најпрестижното признание „Business Elite’s 40 under 40“

Редакција
Петар Стојковски, директорот за продажба за српскиот пазар од Витаминка, е еден од 40те најуспешни млади лидери прогласени на годинешната Global Top Brand Awards програма....