еМагазин

Tag : петиции

Забава ТОП СТОРИИ

Петиции за и против Гарванлиев да не преставува на Евровизија: Која собра повеќе потписи

Редакција
Неколку петиции поврзани со македонскиот преставник на Евровизија, Васил Гарванлиев се појавија вчера на интернет и на социјалните мрежи, откако тој во интервју од пред...