еМагазин

Tag : пи-ар

МОЈ СТАВ ТОП СТОРИИ

Во буџетот на општина Аеродром 400.000 денари за субвенции за инвертери, а над 4.000.000 денари за пи-ар услуги

Редакција
Целосна хипокризија во однос на приоритетите демонстрира општина Аеродром со објавата дека ќе дели субвенции за набавка на клима инвертери. Имено, оттаму соопштија дека субвенцијата...