еМагазин

Tag : Пинк

Забава

Пинк донира милион долари за борба против корона вирусот откако се излечила од болеста

Редакција
Пејачката Пинк и нејзиниот тригодишен син успешно го прележеле корона вирусот, објави Си-ен-ен. По неколкунеделната изолација нивните тестови пред неколку дена покажале дека ја немаат...