еМагазин

Tag : пиратска

НАША ТЕМА ТОП СТОРИИ

“Не му помагате вака на филмот“: Твитер во „црвено“ за пиратската верзија на “Медена земја“

Редакција
Лавина од реакции на социјалните мрежи, откако на You tube се појави пиратска верзија на македонскиот документарец „Медена земја“. ПОВРЗАНИ ВЕСТИ Отворено со Атиџе, ѕвездата...