еМагазин

Tag : Питер Ванхауте

Македонија

Питер Ванхауте: Не губете време и пари на нови избори, решавајте ги проблемите

Редакција
Поранешниот посредник на ЕУ во преговорите за Договорот од Пржино, Питер Ванхауте на својот Фејсбук профил им честиташе на мнозинството граѓани што го поддржаа Договорот...