еМагазин

Tag : поединци

Македонија ТОП СТОРИИ

Мерките не дискриминираат, секој е одговорен во борбата против пандемијата со највисока граѓанска обврска за вакцинација, велат од Министерството за здравство

Редакција
Министерството за здравство информира дека 16 пациенти со ковид се хоспитализирани на територија на цела држава. Сегашната епидемиолошка состојба во земјата е стабилна, болниците се...