еМагазин

Tag : поглавар

Македонија

МВР се оградува од случувањата во ИВЗ

Редакција
Министерството за внатрешни работи соопшти дека по добиени две пријави (и од едната и од другата страна), полициски службеници вчера се упатиле во седиштето на...