еМагазин

Tag : полјаци

Бизнис ТОП СТОРИИ

Тајмиште од Кичево го преземаат Полјаци

Редакција
Од Тајмиште АД Кичево преку Македонската берза информираат дека на 14.10.2021 година примиле известување од Војциецх Едвард Пилцх и Бигосински Јацек од Полска кои имаат...