еМагазин

Tag : политизирање

ЖИВОТ

Наташа Апостолоска апелира предметот за сообраќајната несреќа кај „Млечен“ да не се политизира

Редакција
Наташа Апостолоска од Тетово, апелира предметот за сообраќајната несреќа кај „Млечен“ да не се политизира. Овој случај стана актуелен откако таа пред една недела обелодени...