еМагазин

Tag : полубрат

Локално

Полубрат со нож и одзел 500 денари на скопјанка

Редакција
На 27.08.2018 година во 09.40 часот во Полициската станица Чаир Е.Е.(19) пријавила дека истиот ден околу 01,00 часот на улицата „Нов Живот“ од страна на...