еМагазин

Tag : поминат рок

Македонија ТОП СТОРИИ

Поголема количина прехранбени артикли со изминат рок на траење пронајдена при контрола во камион и магацин

Редакција
Полициски службеници од СВР Куманово вчера го лишиле од слобода А.Б.(43) од скопското село Арачиново затоа што при контрола во возилото „мерцедес“ со скопски регистарски...