еМагазин

Tag : попова

ЖИВОТ

Во Маврово измерени -9 степени, најмногу снег на Попова Шапка 40 сантиметри

Редакција
Минусни температури изутринава се забележани речиси на територијата на целата земјата, а најниската температура е измерена во Маврово – 9 и во Берово и Крива...