еМагазин

Tag : постер

БАШ НИ Е ЌЕФ ТОП СТОРИИ

(Фото) „Нина девојчето со крофните“: Македонскиот дизајнер Кардула направи постер со српската хероина

Редакција
Графичкиот дизајнер Зоран Кардула кој честопати изработува постери од личности кои го одбележуваат времето во кое живеат, се истакнуваат во својата работа и професија, како доктори,...