еМагазин

Tag : потсетник

Македонија

(Фото) И Фејсбук на вашите профили ќе Ве потсети дека е ден за гласање

Редакција
Информацијата за претседателските избори е спонзорирана на „Фејсбук“, па така, кога ќе го отворите вашиот профил имате потсетник дека денеска е ден да гласање. Исто...