еМагазин

Tag : предупредувања

Свет ТОП СТОРИИ

САД издадоа предупредување за патувања низ целиот свет

Редакција
Американскиот Стејт департмент издаде „предупредување за безбедносна претпазливост низ целиот свет“ за сите свои граѓани во странство, наведувајќи дека постои можност за напади. – Поради...