еМагазин

Tag : преставка

Македонија ТОП СТОРИИ

Директорот на Финансиска полиција Арафат Муареми со претставка до Вилма Русковска за претресот

Редакција
Управата за финансиска полиција информира дека до јавниот обвинител поднела претставка во врска со претресот што истражители од Основното јавно обвинителство за гонење на организиран...