еМагазин

Tag : престојувалиште

Локално ТОП СТОРИИ

Австриска државјанка пријавила маж кој во центарот на Скопје се самозадоволувал на јавно место

Редакција
На 09.10.2021 во 14.45 часот Ф.Ј.(39) од Р.Австрија, со престојувалиште во Скопје во СВР Скопје пријавила дека околу 11.00 часот во Скопје, на подрачјето на...