еМагазин

Tag : претепана

Локално ТОП СТОРИИ

Почина жената која беше претепана од неготинецот со кој била во вонбрачна заедница

Редакција
Делото што го сторил неготинец кој деновиве ја претепал жената со којашто живеел во вонбрачна заедница, ќе се преквалификува во потешко кривично дело, согласно новите...