еМагазин

Tag : преживеана

ЖИВОТ

(ВИДЕО) Со раце се обидував да го скршам прозорецот: Сведоштво на најмладата преживеана во несреќата во Бугарија за Алсат М

Редакција
Во краткото ексклузивно интервју за Алсат M, 17-годишната Зулејха Јашаровска, една од преживеаните во трагичната несреќа во Бугарија, меѓудругото вели дека со раце се обидела...