еМагазин

Tag : прислушуван

Балкан ТОП СТОРИИ

Вучиќ и членови на неговото семејство биле нелегално прислушувани, полицијата собрала докази

Редакција
По налог на Обвинителството за организиран криминал, работната група на Министерството за внатрешни работи сослушала голем број луѓе и собрала докази што укажуваат на тоа...