еМагазин

Tag : прокт

БАШ НИ Е ЌЕФ

Започна 12. издание на лидер-проект: Врвна програма за бизнис и претприемништво

Редакција
Денеска започна дванаесетото издание на ЛИДЕР проект, во организација на Македонија 2025, кое ќе трае десет работни денови. Врвни инструктори од познатата бизнис-школа Ричард Ајви...