еМагазин

Tag : прострелни рани

Локално

Лице од Велешта со прострелни рани примено во струшката болница, полицијата го истражува случајот

Редакција
Педесет и петгодишно лице од Велешта денеска е примено во струшката болница со две прострелни рани во градниот кош. Случајот во полиција го пријавил лекар...