еМагазин

Tag : Пунто

Локално

Единаесет лица повредени во судар меѓу „Пунто“ и минибус во Прилеп

Редакција
На 13.03.2019 во 22.10 часот на улица „Александар Македонски“ во Прилеп се случила сообраќајна незгода помеѓу патничко возило „Фиат пунто“ со прилепски регистарски ознаки, управувано...