еМагазин

Tag : Рагуза 360

Македонија

Поради несовесната лекарка: Дезинфициран ресторанот „Рагуза 360“, вработените ќе се тестираат за корона вирус

Редакција
Од ресторанот „Рагуза 360“ денеска преку соопштение информираат дека по одржувањето на симпозиумот на дерматовенеролози не организирале друг настан. Објектот, посочуваат оттаму, е дезинфициран од...