еМагазин

Tag : Равил Маганов

Свет ТОП СТОРИИ

Претседателот на „Лукоил“ почина ткако наводно паднал од прозорец во болница

Редакција
Шефот на вториот по големина руски производител на нафта „Лукоил“, Равил Маганов им подлегна на повредите откако наводно паднал од прозорец во болница, додека од...