еМагазин

Tag : северен ветер

ЖИВОТ

Облачно време денеска, со повремен дожд и северен ветер

Редакција
Времето денеска ќе биде претежно облачно и посвежо, со повремени врнежи од дожд. Пообилни врнежи ќе има во источните делови, каде ќе бидат поројни и...