еМагазин

Tag : Шезан Рехман Кхан

Бизнис

Шезан Рехман Кхан на местото на Горан Марковски во Надзорниот одбор на Силк Роуд банка

Никола Осило
Силк Роуд банка преку Македонската берза информира дека во Централниот регистар е извршен упис на Шезан Рехман Кхан за член на Надзорниот одбор на банката,...