еМагазин

Tag : Смилковското езеро

Македонија

Родители на убиените момчињата кај Смилковското езеро се виделе со Десковска, но од средбата не произлегло ништо

Редакција
Со читање транскрипти од разговори и СМС пораки во кои се опфатени разговори од 18 април 2012 година почна денешното рочиште за случајот „Монструм“ за...