еМагазин

Tag : Снежана Лупевска Созен

Забава

(Фото) Новинарката Лупевска Созен го прослави вториот роденден на синот

Редакција
Новинарката Снежана Лупевска Созен денеска го прослави вториот роденден на синчето Микаил. „За среќно и безгрижно детство“, напиша Лупевска под фотографиите од роденденот. Среќен роденден...