еМагазин

Tag : сопруги

БАШ НИ Е ЌЕФ

(ВИДЕО) Татковци од Битола играа со ќерките како подарок за сопругите за 8.Март

Редакција
Видеото на кое четворица татковци од Битола играат со своите ќерки како подарок за нивните сопруги, мајки, баби, за 8.Март стана хит на социјалните мрежи....