еМагазин

Tag : ќерки

Локално ТОП СТОРИИ

Притвор за мајката и за таткото од прилепско кој ги силувал трите ќерки во период од две години

Редакција
Основното јавно обвинителство Прилеп донесе Наредба за спроведување истражна постапка против 36-годишен жител на прилепско за кого постои основано сомнение дека сторил продолжени кривични дела...
Локално ТОП СТОРИИ

Скопјанец си ги силувал малолетните ќерки

Редакција
На 17.08.2023, полициски службеници од Полициската станица Чаир го лишиле од слобода Ф.Х. од Скопје, постапувајќи по пријава добиена истиот ден според која тој, пред...
ЖИВОТ

(Фото) Антонио Милошоски им посака среќа на ќерките во градинка

Редакција
Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски, објави фотографија од ќерките на неговиот фејсбук-профил, на која тој им посакува среќен почеток во градинка. „Почнуваме во градинка. За...
Локално ТОП СТОРИИ

Три жени пријавиле сограѓанин за силување на нивните малолетни ќерки

Редакција
Вчера во 12:30 часот во Полициската станица Тетово, три жени од тетовско село пријавиле дека Ф.А.(43) од нивното село извршил обљуба врз нивните малолетни ќерки,...
Локално

Скопјанка си ги бара двете малолетни ќерки

Редакција
На 18.07.2020 во 04,00 часот во СВР Скопје, Х.А.(37) од Скопје, пријавила дека на 17.07.2020 во 19,00 часот од семејниот дом во с.Инџиково се оддалечиле...
БАШ НИ Е ЌЕФ

(ВИДЕО) Татковци од Битола играа со ќерките како подарок за сопругите за 8.Март

Редакција
Видеото на кое четворица татковци од Битола играат со своите ќерки како подарок за нивните сопруги, мајки, баби, за 8.Март стана хит на социјалните мрежи....