еМагазин

Tag : Совет Општина

ЖИВОТ

Ирена Ристиќ до градоначалникот на Охрид: Еве како може да изгледа Одлуката за помош на Сара

Редакција
Актерката и активистика Ирена Ристиќ до градоначалникот на Охрид и Советот на Општината испрати Одлука, за тоа како правно може да се оправдаат средствата за...