еМагазин

Tag : спасувач

Локално

Нападнат спасувач на Црвен крст во Аква паркот во Скопје

Редакција
На 30.06.2019 година во 19.30 часот во СВР Скопје, Д.С.(21) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 14.25 часот во Аква Парк кај Спортски центар...