еМагазин

Tag : статива

Локално

Малолетник од Велес тешко повреден откако врз него паднала статива

Редакција
На 31.10.2019 во 16.25 часот во Полициска станица Велес било пријавено дека во Итната медицинска помош во Велес со тешки телесни повреди бил донесен малолетник...