еМагазин

Tag : ставање

ЖИВОТ ТОП СТОРИИ

(Видео) Како правилно се става и вади маската за заштита која граѓаните задолжително ќе треба да ја носат

Редакција
Граѓаните на Куманово, Тетово и Прилеп од денеска задолжително треба да носат маски кога излегуваат надвор и кога се во затворени простории каде што има...