еМагазин

Tag : Стивен Сакур

Македонија ТОП СТОРИИ

(Видео) Петков не му одговори на новинар на Би-би-си за Македонците во Бугарија

Редакција
Извинете, но немаат права ниту етничките Македонци во Бугарија, всушност во Европскиот суд за човекови права има повеќе случаи врз таа основа отколку обратно, на...