еМагазин

Tag : Стоп на крвавите кошули

Балкан

(ВИДЕО) Протести и во Србија: „Стоп за крвавите кошули“

Редакција
Во Белград во организација на опозицијата синоќа се одржа протест под слоганот „Стоп на крвавите кошули“. Повеќе илјади граѓани прво се собраа на платото пред...