еМагазин

Tag : Страчинци

Македонија ТОП СТОРИИ

Пожарникарите повторно херои на денот: „Гори Скопска Црна Гора, но ќе ја победиме огнената стихија“

Редакција
Голем пожар вечерва може да се види на Скопска Црна Гора од повеќе делови на градот. Од скопската противпожарна единица информираат дека гори во близина...