еМагазин

Tag : стрејт

Балкан

Во Солун не се одржа Стрејт парада, во организација на „Обединети Македонци“ од безбедносни причини

Редакција
Паралелно со Парадата на гордоста во Солун денеска не се одржа најавената Стрејт парада поради безбедносни причини, јавува дописникот на еМагазин од Солун. Зад Стрејт...