еМагазин

Tag : стрниште

Локално

Запалил стрниште, направил пепел од имотот на соседите

Редакција
Надворешната канцеларија за криминалистички работи Виница поднесе кривична пријава против М.Л.(71) од Виница поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „предизвикување на општа...