еМагазин

Tag : summer dreaming

Е-излог

(Фото) Нова кампања „Summer dreaming“ на Fashion&Friends

Редакција
Новата кампања на Fashion&Friends посветена на летните трендови е инспирирана од култното американско летувалиште The Hamptons. Тоа не е случајно, бидејќи кога се работи за...